Музей бурштину

Бурштиновий шлях

Гомільшанські ліси

ГОМІЛЬШАНСЬКІ ЛІСИ НПП

Квітень 1, 2015 Коментарі (0) Місця, Проекти

ГЕО-КАРПАТИ

Гео-Карпати

Геотуризм – новий вид екологічного туризму, який виник всього двадцять років тому у Великобританії, але швидко поширюється у світі, в тому числі і в Україні. Він охоплює геологічні і геоморфологічні об’єкти і явища (скелі, вулкани, льодовики, водоспади, гірські породи, мінерали та скам’янілості), антропогенні об’єкти з видобування корисних копалин (недіючі кар’єри і шахти), експозиції та музеї, пов’язані з науками про Землю.

Путівник «Гео-Карпати»:

двомовне польсько-українське довідково-інформаційне видання, розраховане на туристів, провідників горами, включає в себе загальний опис Карпат, детальний опис 28 геосайтів шляху і список об’єктів туристичної інфраструктури

Гео-Карпати

Гео-Карпати

Гео-Карпати

Гео-Карпати

 • Гео-Карпати
  Гео-Карпати
 • Гео-Карпати
  Гео-Карпати
 • Гео-Карпати
  Гео-Карпати

Польсько-український проект Гео-Карпати – це створення туристичного шляху і розвиток міжнародного транскордонного геотуризму. Таке прикордонне співробітництво являє собою єдине ціле і проходить через територію обох країн. Концепція створення шляху заснована на принципах сталого розвитку туризму і збереження природної спадщини регіонів Карпат. До шляху включено найцікавіші геологічні об’єкти Карпат від Кросно (Польща) до Яремче (Україна): 12 польських і 16 українських найцікавіших геологічних пам’яток.

 • Гео-Карпати
  Гео-Карпати
 • Гео-Карпати
  Гео-Карпати
 • Гео-Карпати
  Гео-Карпати

Найцікавіші геологічні об’єкти, вибрані і описані фахівцями-геологами, дозволять зрозуміти геологічну будову Карпат. До опрацювання цього проекту залучені фахівці і спеціалізовані навчальні заклади Польщі та України. Шлях позитивно впливає на підвищення привабливості регіонів польсько-українського кордону і стимулює їх відвідини.

 • Гео-Карпати
  Гео-Карпати
 • Гео-Карпати
  Гео-Карпати

Проект орієнтований на створення інноваційного туристичного продукту, що базується на засадах зрівноваженого туризму, збереженні природничої спадщини регіонів. Не зважаючи на політичні та адміністративні бар’єри, дозволить доступ туристам до екологічно чистих і незмінених людиною місцевостей. Проект створює нові умови розвитку підприємництва на економічно відсталих територіях, сприяє інтеграції місцевих общин з обох сторін кордону, розвитку таких напрямків науки як геологія та туризм, дає роботу туристичним провідникам, створює можливості для безплатної реклами існуючих, а також новостворених фірм, які обслуговують туристичний рух.  Для зручності туристів на цьому шляху діють два навчально-інформаційні осередки, існує ознакування, біля кожної пам’ятки стоять інформаційні таблиці, стенди та панорами, видано спеціалізовані картосхеми, путівники та інші матеріали. Шлях “Гео-Карпати” добре забезпечений туристичною інфраструктурою. Найбільш вичерпну інформацію можна отримати на сайті проекту www.geokarpaty.net

Напишіть відгук